Faleristika
Odznaky, medaile na prodej
AČR - kapsové odznaky
AČR - odznaky
Aeroklub
AGROLET
Čepicové odznaky
ČS. legie
Hasiči
Jezdecké pluky
Letecké odznaky
Límcové označení
Ministerstvo vnitra
Národní Garda
Národní odboj
Okresní cestář
PO AČR
PO mince
Pohraniční stráž
Policie
Řády, vyznamenání, medaile
Služební odznaky
Střelecké odznaky
Svazarm
Voj. sportovní odznaky
Vojenské nášivky
Vojenské odznaky
Výsadkářské odznaky
Vysoké školy a akademie
Vzorný voják
 
Návštěvník: 1329097
Týdenní počet: 2808
Obrázek    Název  
1. Čs. jezdecký pluk polní korouhvy
14. Dragounský pluk v Praze
1925 2.Jezdecky PLuk Sibiřský pluk Olomouc
1925 Cs. spolek panských jezdcu
1927 PJK , Pražský jezdecký klub Hubertus
1928 Hubertus Z.V.V. Praha
1928 Jubilejní lovecká jízda ( Ag. )
1928 PJK Honební jízda
1929 JDZD , Jezdecká družina záložních důstojníků
1929 PJK Jízda při hudbě
1930 10. jezdecký pluk Berehovo
1930 10. jezdecký pluk město Berehovo
1930 Jubilejní lovecká jízda PJK
1930 PJK Promenádní jízda při hudbě
1930 Praha 1. Lovecká jízda Národní gardy 1.
1930 Válečná škola - Promenádní jízda
1930 Válečná škola Praha sv. Hubert
1930 Válečná škola Praha sv. Hubert ( Au )
1931 10. Jezdecký pluk Berehovo sv. Hubert
1931 10.jezdecký pluk Berehovo sv. Hubert
1931 Hubertus Národní gard 3. Plzen
1931 Lovecká jízda PJK
1931 Závody selské jízdy v Jihlavě
1932 10. jezdecký pluk , Hubertova jízda
1932 Hubertus Hradec Králové
1932 Jezdecké závody
1932 Jezdecké závody 4. jezdecký pluk Klatovy
1932 Jezdecky pluk 1. Terezin
1932 Jezdecký pluk kn. Václava Svatého
1932 Jezdecký pluk knížete Václava Svatého
1932 PJK - Honební jízda
1932 Praha Válečná škola sv. Hubert
1932 Praha Válečná škola sv. Hubert (mix)
1932 Selská jízda Benešov
1933 2.jezdecký pluk sibiřský Olomouc sv. Hubert
1933 2.jezdecký pluk sibiřský Olomouc sv. Hubert
1933 Hubertus 1.Jezdecký pluk Jana Jiskry z Brandý
1933 Jezdecke zavody v Kladne SOKOL
1933 PJK ( bílý )
1933 Selska jizda Jindrichuv Hradec
1933 Selska jizda Telc
1933 Stafetova jizda P.J.K.
1934 Důstojnický jezdecký klub sv. Hubert
1934 Důstojnický jezdecký klub sv. Hubert
1934 Hubertus Jana Jiskry z Brandýsa
1934 Hubertus Pěší pluk 38. Beroun
1934 Jezdecké slavnosti SOKOL Pelhřimov
1934 PJK - Pražský jezdecký klub
1935 Hubertova jízda Klatovy
1935 Jezdecký pluk Bohdanec
1935 Stafetova jizda P.J.K.
1935 Vojenské jezdecké učiliště Hubertova jízda Pa
1936 ČJK - Honební jízda
1936 Hubertova jízda vojenská akademie Hranice
1936 Hubertus 1.-101. Dělostřelecký pluk
1936 Hubertus 9. dragounský pluk
1936 Hubertus posadky Milovice
1936 Hubertus V.Š.V.
1936 Hubertus Vojenské jezdecké učiliště
1936 Hubertus Vojenský jezdecký klub
1936 Jezdecké závody Praha
1936 Selská jízda Třešt
1937 Důstojnický jezdecký klub Praha ( Ag. )
1937 Důstojnický jezdecký klub Praha ( Br. )
1937 Důstojnický jezdecký klub Praha ( mix )
1937 Hubertus 1.Dragounský pluk Jana Jiskry z Bra
1937 Hubertus 10. Dragounský pluk
1937 Závody 1. jezdecké brigády
1947 V.Š.V. - J.D.Z.D.
1948 K ČRS II. Jezdecký den Kladruby nad Labem
2. Dragounský pluk Sibiřský Olomouc
2. Dragounsky Pluk Sibirsky Olomouc
2. Jezdecký pluk
2. Jezdecký pluk Sibiřský Olomouc ( Ag. )
2. Jezdecký pluk Sibiřský Olomouc ( Au. )
2. Pluk Olomouc MIX
3. jezdecký pluk ,, Svatopluka knížete Velkomoravs
8. Jezdecký pluk
Československá jezdecká společnost
Jezdecká společnost Terezín-Litoměřice
Jezdecký klub Brno
Jezdecký pluk 10.
Selská jízda - Brandýs nad Labem
Střelecká jízda Riegrova
VJU - 2. JPSO